www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent Y Elixir parfémová voda 60 ml

Výjimečný produkt Yves Saint Laurent Y Elixir parfémová voda 60 ml od skvělé a známé značky Yves Saint Laurent jednoduše můžete najít již dnes za příznivou cenu! Akční cena 4 890 Kč.
EAN: 3614274025637
Yves Saint Laurent Y Elixir parfémová

ELIXÍR Y, ELIXÍR ÚSPĚCHU. Nenahraditelná vůně pro sebevědomého muže. Nadčasově intenzivní novinka s nejvyšší koncentrací v řadě vůní Y. Ikonické tmavé a bílé fougerové tóny se spojují s výjimečnými parfémovými ingrediencemi v nové vůni vytvořené mistrem parfémářem Dominiquem Ropionem.
MIMOŘÁDNĚ TAJEMNÁ. INTENZIVNĚ VÝRAZNÁ. Hluboká dřevitě-kořeněná verze Y. Složená z mimořádně kvalitních ingrediencí. Neobyčejný bílý akord se skládá z vysoce kvalitní levandule Diva, vytvořené exkluzivně pro YSL Beauty v Provence, a akordu pelargonie, sklízené pro svou jedinečnou svěžest v komunitních zahradách v marocké Ourice přesně v 9:40. Nejluxusnější tmavý akord je tvořen hřejivě tajemnými tóny kadidla a vzácného oudu přírodního původu se smyslným dotekem kůže.
METALICKY MODRÝ FLAKÓN JAKO UMĚLECKÉ DÍLO. Ikonický flakón, který pro YSL vytvořila Suzanne Dalton, získává ve verzi Y L’ELIXIR svou nejluxusnější podobu. Jeho odvážná ikonická forma s neustále se měnící barvou Y zachycuje světlo skrze elegantní průhledné sklo v kovově modrém odstínu.