www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL LE LIFT PRO RETEXTURIZING AHA PEEL peeling – TUBA 100ML

Tento žádaný produkt CHANEL LE LIFT PRO RETEXTURIZING AHA PEEL peeling - TUBA 100ML od dodavatele se skvělou pověstí CHANEL je dostupný právě dnes ve slevě! Nyní můžete mít za 4 184 Kč.
EAN: 3145891331301
CHANEL LE LIFT PRO RETEXTURIZING AHA PEEL
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
4 184 5 230 Kč Sleva -20%

Retexturizing AHA Peel byl inspirován lázeňskými procedurami CHANEL a profesionálními peelingy na obličej. V kombinaci s enzymatickou složkou melipona vysoce koncentrované (5%) AHA kyseliny, které působí jako chemické exfolianty, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a stimulují přirozený cyklus obnovy pokožky. Hedvábná, zahalující, neabrazivní textura, jejíž složení neobsahuje žádnou parfemaci. Vějířovitý štětečkový aplikátor, inspirovaný profesionálními nástroji, umožňuje rovnoměrné a přesné nanášení na obličej.LE LIFT PRO Retexturizing AHA Peel připravuje pleť na pokročilý tříkrokový protokol LE LIFT PRO. Tato pokročilá řada péče o pleť obsahuje vysokou koncentraci enzymatické složky melipona, která obnovuje vzhled trojúhelníku mládí, oblasti mezi vrcholky tváří a špičkou brady, která se s věkem obrací.
JAK POUŽÍVAT
Naneste tenkou vrstvu LE LIFT PRO Retexturizing AHA Peel pomocí štětečku. Vějířový štětec, inspirovaný profesionálními nástroji, vám umožní pečlivě nanést ideální množství přípravku na obličej.Nechte působit 5 minut, poté důkladně opláchněte vodou. Opakujte jednou až dvakrát týdně.Pleť je připravena těžit ze tří kroků pokročilého protokolu péče o pleť LE LIFT PRO: Concentré Contours, Crème Volume a Masque Uniformité.Upozornění: Tento produkt obsahuje alfa-hydroxykyseliny (AHA), které mohou způsobit, že pokožka bude citlivější na slunce. Používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci při používání tohoto produktu a ještě týden poté.

Další produkty značky Chanel