www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Rouge coco bloom Hydratační rtěnka pro plnější vzhled rtů. intenzivní dlouhodržící barva a lesk – 152 SWEETNESS 3G 3 g

Unikátní a oblíbený produkt CHANEL Rouge coco bloom Hydratační rtěnka pro plnější vzhled rtů. intenzivní dlouhodržící barva a lesk - 152 SWEETNESS 3G 3 g od dodavatele s dlouholetou historií CHANEL máte možnost pořídit v naší online nabídce opravdu levně. V akci za 1 370 Kč.
EAN: 3145891721522
CHANEL Rouge coco bloom Hydratační rtěnka pro plnější vzhled rtů. intenzivní dlouhodržící
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 370

Zrodil se nový lesk: intenzívní, dlouhodržící a zvyšující objem rtů.ROUGE COCO BLOOM je tekutá rtěnka, která rozkvétá zářivou krásou v pohybu.Výzkumnému týmu CHANEL se podařilo vytvořit první hydratační a vyplňující rtěnku, jež kombinuje intenzitu, stálou barvu a lesk zvýrazňující objem rtů v patentovaném složení.
Ultra příjemná, funguje ve dvou fázích.1. fáze: stabilizace barvy.Barva okamžitě usychá na rtech, je intenzívní a douhodržící.2. fáze: zvětšení objemu.Na povrch rtů se dostává ultra lesklý olej, který odráží světlo, díky čemuž na rtech vytváří úžasný lesk.Pro nápadné a úchvatné rty, které rozzáří vaši tvář.
Studio pro vytváření výrobků k líčení společnosti CHANEL přichází s novou řadou sytých zářivých odstínů: nakombinovalo neutrální tóny, jemné teplé a živé růžové odstíny, zářivé oranžové odstíny, působivé červené odstíny, smyslné hnědé a přitažlivé červenofialové odstíny.
Nový černo-stříbrný obal těchto rtěnek imituje jejich finiš na rtech, který je svým leskem podobný zrcadlu. Rtěnky mají průhledný vršek, takže každý intenzívní barevný odstín je přes něj vidět.PoužitíAplikujte přímo na rty jedním tahem.Za několik sekund po aplikaci se složení přemění a rty získají lesklý vzhled.