www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Les beiges highlighting fluid Jemný krémový rozjasňovač pro zdravý zářivý vzhled určený na obličej a tělo. – SUNKISSED 30ML 30 ml

Tento kvalitní kousek CHANEL Les beiges highlighting fluid Jemný krémový rozjasňovač pro zdravý zářivý vzhled určený na obličej a tělo. - SUNKISSED 30ML 30 ml od výrobce s dlouholetou historií CHANEL jednoduše můžete najít právě výhodně. Akční ceny od 1 420 Kč.
EAN: 3145891863307
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 420

Tekutý rozjasňovač, který pleť okamžitě rozjasní, zevnitř ji rozzáří a dodá jí delikátní, sluncem políbený tón. Lehounká emulze se vsákne do pokožky, udržuje ji v pohodlí po celý den a zářivou po dobu až 8 hodin.Po nanesení je pleť vzdušná a transparentní, okamžitě se ještě více rozzáří. K dostání je ve dvou exkluzivních odstínech: polibek slunce, perleťový bronz a perleťová záře, perleťová slonovina. Použití Naneste na oblasti, kde chcete zachytit světlo – horní část lícních kostí, kořen nosu, srdíčka rtů a bradu.Základovým štětcem nebo prsty jemně poklepejte a promíchejte hrany, a to buď přímo na kůži nebo na váš obvyklý podklad. Přidejte malý dotek pod oblouk obočí a k tomu použijte štětec na oční stíny nebo prst. Chcete-li docílit zářící pleti, před použitím vaší základové báze do ní přimíchejte několik kapek. Chcete-li docílit obzvláště sofistikovaného vzhledu, aplikujte pomocí základového štětce LES PINCEAUX DE CHANEL na dekolt a ramena, nebo smíchejte s vaším oblíbeným hydratačním přípravkem CHANEL.