www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL N°1 de chanel lip and cheek balm Zvýrazňuje barvu – vyživuje – vyplňuje – 9 PURPLE ENERGY 6,5G 6 g

Žádaný produkt CHANEL N°1 de chanel lip and cheek balm Zvýrazňuje barvu - vyživuje - vyplňuje - 9 PURPLE ENERGY 6,5G 6 g od dodavatele zboží CHANEL jednoduše získáte ještě dnes pořád výhodně. V akci od 1 360 Kč.
EAN: 3145891453898
CHANEL N°1 de chanel lip and cheek balm Zvýrazňuje barvu - vyživuje
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 360

Červená kamélie je květina jako žádná jiná a je hlavní složkou N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními schopnostmi, jejíž mimořádná energie jí zajišťuje dlouhé mládí. Výzkumný tým CHANEL zužitkoval její výjimečné vlastnosti pro vytvoření nové generace přípravků, včetně těch pro péči o pleť, k líčení a parfémové mlhy.V jádru udržitelné řady kosmetických výrobků N°1 DE CHANEL je výtažek z červené kamélie, jenž cílí na 1. fázi stárnutí pleti tak, že zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí a opravuje již patrné. Po aplikaci pečujícího rituálu N°1 DE CHANEL vypadají vrásky menší, póry viditelně staženější a je obnovena elasticita pleti. Je zajištěn její příjemný pocit a pleť září vitalitou.Víceúčelový balzám na rty a líce obohacený o olej z červené kamélie N°1 DE CHANEL nabízí koncentrovanou hydrataci a komfort. Obsahuje z 86 % složky přírodního původu. Tento hladký a vyživující balzám se lehce vstřebává do pleti, vyplňuje rty a líce a jemně barví. K dispozici v 6 odstínech.
Použití
APLIKACE NA RTY Konečky prstů: Výrobek aplikujte tak, že ho buďto poklepete či přitisknete na rty nebo ho po rtech rozetřete.Štětcem:Pro preciznější aplikaci naneste plochou stranou štětce na korektor Retractable Dual-Ended Concealer Brush N°105. APLIKACE NA LÍCEKonečky prstů: Naberte výrobek na konečky prstů a aplikujte na líce. Rozetřete poklepáním. Štětcem: Pro preciznější aplikaci použijte štětec na korektor Retractable Dual-Ended Concealer Brush N°105. Naberte výrobek na kulatý konec štětce a naneste ho doprostřed lící, poté ho stejným koncem štětce rozetřete poklepáním.