www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL N°1 de chanel revitalizing serum Zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí a opravuje již patrné – FLAKON 50ML 50 ml

Zcela unikátní produkt CHANEL N°1 de chanel revitalizing serum Zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí a opravuje již patrné - FLAKON 50ML 50 ml od přední společnosti CHANEL pořídíte online v akci! Nabídka od 3 376 Kč.
EAN: 3145891408850
CHANEL N°1 de chanel revitalizing serum Zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
3 376 4 220 Kč Sleva -20%

Červená kamélie je květina jako žádná jiná a je hlavní složkou séra N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními schopnostmi, jejíž mimořádná energie jí zajišťuje dlouhé mládí. Výzkumný tým CHANEL zužitkoval její výjimečné vlastnosti pro vytvoření nové generace přípravků, včetně těch pro péči o pleť, k líčení a parfémové mlhy.V jádru udržitelné řady kosmetických výrobků N°1 DE CHANEL je výtažek z červené kamélie, jenž cílí na 1. fázi stárnutí pleti tak, že zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí a opravuje již patrné. Po aplikaci pečujícího rituálu N°1 DE CHANEL vypadají vrásky menší, póry viditelně staženější a je obnovena elasticita pleti. Je zajištěn její příjemný pocit a pleť září vitalitou.Sérum N°1 DE CHANEL s obsahem výtažku z červené kamélie, účinné složky posilující vitalitu buněk, se rychle vstřebává do pleti a působí tak, že pleť chrání před vnějšími agresory z městského prostředí. Jeho složení tvoří z 95 % složky přírodního původu a ze 76 % složky získané z kamélie. Ihned po použití vypadá pleť zdravější (+30 %(1)) a je lépe chráněná před vnějšími agresory (+32 %(1)).(1) Sebehodnocení, které provedlo 80 žen bezprostředně po použití.
Použití
Značka CHANEL vyvinula LE GESTE REVITALISANT N°1 DE CHANEL, specifickou metodu aplikace pro zlepšení účinnosti séra.Otočte vrškem pleťového séra proti směru hodinových ručiček a nadávkujte tu správnou dávku přípravku pomocí samoplnícího kapátka.Rozetřete přípravek po celé tváři a dekoltu.Poté palcem a ukazováčkem štípejte do pleti a záhybem mírně otočte, přitom postupujte od čelisti po uši, od koutků úst po uši a od stran nosu po uši. Tyto pohyby zopakujte i na dekoltu.Následně použijte ráno a večer krém N°1 DE CHANEL.