www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Rouge allure l’extrait Rtěnka s vysokou intenzitou barvy pro koncentrovanou zářivost a péči v opakovaně plnitelném pouzdře – 867 ROARING PURP…

Velmi žádaný produkt CHANEL Rouge allure l'extrait Rtěnka s vysokou intenzitou barvy pro koncentrovanou zářivost a péči v opakovaně plnitelném pouzdře - 867 ROARING PURP… od výrobce s mnohaletou tradicí CHANEL snadno pořídíte tady teď právě za výhodné peníze. Nyní zakoupíte za 1 344 Kč.
EAN: 3145891638677
CHANEL Rouge allure l'extrait Rtěnka s vysokou intenzitou barvy pro koncentrovanou zářivost
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 344 1 680 Kč Sleva -20%

Nová rtěnka kombinující vysoce intenzivní barvu s koncentrovanou zářivostí a péčí. Její složení je hydratační, přináší příjemný pocit a zajišťuje ochranu díky kombinovanému účinku výtažku z květů meruňky japonské a rostlinných vosků. Ikonické černo-zlaté pouzdro dostalo novou podobu. Je nyní ultra tenké, díky čemuž je zajištěna hladká a precizní aplikace, a je opakovaně plnitelné, takže je do něj možné vložit či z něj vyjmout jednu z náplní z nabídky 20 nových saténových odstínů. Náplně jsou kompatibilní exkluzivně se rtěnkou Rouge Allure L’Extrait a mohou se používat pouze se stávajícím obalem.Pro zářivý vzhled líčení s vysokou barevnou intenzitou.
Použití
Hladká precizní aplikace v jednom tahu.Rtěnku aplikujte nejprve na horní ret. Začněte ve vnějších koutcích a postupujte směrem ke středu. Pak ji naneste na dolní ret, přitom postupujte od jednoho koutku ke druhému. Pro dokonalý tvar rtů můžete rtěnku ROUGE ALLURE L’EXTRAIT zkombinovat s konturovací tužkou LE CRAYON LÈVRES.

Další produkty značky Chanel