www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Rouge coco baume Hydratační barevný balzám na rty, který nabízí možnost vrstvit barvu – 912 DREAMY WHITE 3G 3 g

Hodně oblíbený produkt CHANEL Rouge coco baume Hydratační barevný balzám na rty, který nabízí možnost vrstvit barvu - 912 DREAMY WHITE 3G 3 g od společnosti CHANEL můžete pořídit online extra výhodně! Za bezkonkureční cenu 952 Kč.
EAN: 3145891719123
CHANEL Rouge coco baume Hydratační barevný balzám na rty
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
952 1 190 Kč Sleva -20%

Značka CHANEL přetvořila balzám na rty na výrobek, který je stejně tak žádaný jako ikonická rtěnka, s možností vrstvit barvu a pro rty, které vypadají každým dnem krásnější.Jedinečný balzám na rty s duální funkcí „BARVA A PÉČE“. Chytré složení balzámu ROUGE COCO BAUME umožňuje docílit individuálního krytí, od jemné barvy po aplikaci jedné vrstvy až po intenzitu rtěnky po nanesení tří vrstev. Balzám ROUGE COCO BAUME poskytuje tyto mimořádné benefity s přirozeně zářivým finišem, který postupně zmatňuje.Jádro složení balzámu ROUGE COCO BAUME: Oleoactive, olej získaný z plodů olivovníku, které obsahují vysoké množství omega-9 mastných kyselin, a jeho listů bohatých na polyfenol. Díky antioxidačním vlastnostem tohoto oleje vypadají rty stále nádherně.Rtům vyživeným od úplně první aplikace se dostává dlouhodobé hydratace a 12hodinového* pocitu komfortu. Navíc je zmírněn pocit suchých rtů o 41 %*. Po 28 dnech vypadají rty plnější (+10 %*), hladší (+19 %**), vláčnější (+77 %*) a méně vysušené. Jejich vzhled je den za dnem lepší.Květiny v zahradě u vily La Pausa, domu, kam Gabrielle Chanelová jezdívala odpočívat, byly inspirací studiu společnosti CHANEL pro vytváření výrobků k líčení pro vznik palety barev sahající od jemně perleťového, průhledného odstínu až po odstín burgundské hnědé.Tyto různorodé odstíny najdeme v bílo-zlaté verzi ikonického obalu ROUGE COCO BAUME. Barva slonovinové kosti odráží jemnost textury a zlatá upoutává pozornost, díky čemuž je obal prostě neodolatelný!
Použití
Balzám na rty aplikujte přímo z pouzdra jedním tahem. ROUGE COCO BAUME je možné nosit samotný nebo v kombinaci s jinými odstíny pro rozjasnění nebo zintenzivnění vzhledu líčení.Pro rozostřenější vzhled lehce rozmažte okraje rtů prsty.Zvolte si intenzitu barvy:1 vrstva pro jemný náznak barvy. 3 vrstvy pro krytí, které je téměř stejně intenzivní jako rtěnka.

Zkášlující
Hydratační
Barevný