www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Nutri-Lumiére Day Cream anti-ageing denní krém 50 ml

Povedený produkt Clarins Nutri-Lumiére Day Cream anti-ageing denní krém 50 ml od dodavatele kvalitních produktů Clarins snadno naleznete tady a teď právě za výborné peníze. Aktuálně v akci za 3 590 Kč.
EAN: 3380810354294
Clarins Nutri-Lumiére Day Cream anti-ageing denní
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
3 590

Výjimečný anti-ageing denní krém, který revitalizuje a obnovuje v pleti prozáření díky své jemné, příjemné, krémovo-olejové textuře. Pro ženy ve věku od 60 let, které mají tenkou, křehkou a oslabenou pleť a hledají ucelenou anti-ageing denní péči s příjemnou texturou.
Účinné látky:REVITALIZAČNÍ DVOJICE – Výtažek z květu a aescin z organického kaštanu koňského:Revitalizují pleť a obnovují projasnění.Výtažek z organických řas wakame, organické harungany, organického datlovníku pouštního, organické kolopejky a organické bambucké máslo.Výtažek z organických řas wakame, organické harungany, organického datlovníku pouštního, organické kolopejky a organické bambucké máslo.Ucelený anti-ageing účinek – výtažek z organických řas wakame, organické harungany, organického datlovníku pouštního, organické kolopejky a organické bambucké máslo.
Použití:Používejte ráno na suchou, vyčištěnou pleť na obličeji a krku.Zahřejte produkt v dlaních na tělesnou teplotu, zlepší se tak vstřebání produktu. Poté umístěte dlaně na obličej a postupujte od středu do stran a na krku vždy za použití celé plochy dlaně. Šetrně a rychle přitlačte ruce na obličeji, opět postupujte od středu do stran a dbejte na to, abyste při pohybech nenatahovali pleť. Tento postup pomůže zlepšit odvodňující proces a zachovává mladistvě vypadající kontury. „