www.parfémyYodeyma.cz

Dior Forever Glow Maximizer tekutý rozjasňovač – 011 Pink 11 ml

Tento kvalitní a žádaný produkt Dior Forever Glow Maximizer tekutý rozjasňovač - 011 Pink 11 ml originál od výrobce Dior seženete právě zde v akci. Produkt koupíte teď u nás za 904 Kč.
EAN: 3348901713573
Dior Forever Glow Maximizer tekutý rozjasňovač -
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
904 1 130 Kč Sleva -20%

Dior Forever Glow Maximizer je tekutý rozjasňovač, jenž okamžitě a na celý den rozzáří pleť, která jako by se vykoupala v úchvatném světle.Zářivá receptura překypuje jemnými perleťovými pigmenty, které vytvářejí efekt zdravého rozjasnění. Složení rozjasňovače obsahuje 92 %* ingrediencí přírodního původu včetně extraktu z kosatce, jenž hydratuje pleť po dobu 24 hodin**. Textura, s níž se dobře pracuje, dokonale splyne s pokožkou a zajistí beztížné nalíčení.Aplikátor umožňuje nanesení přesného množství produktu, který má všestranné použití: nosit ho můžete jako rozjasňovač, tvářenku, bronzer, nebo dokonce jako zářivý závoj na očních víčkách.
* Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2, včetně procentuálního podílu vody. Zbývající složky přispívají k účinnosti, smyslové přitažlivosti a stabilitě složení.** Instrumentální test zahrnující 30 subjektů.
Použití:
PRO VÝRAZNĚJŠÍ A PŘIROZENĚ ROZZÁŘENOU PLEŤNaneste rozjasňovač na čistou pleť, nebo po aplikaci make-upu na konkrétní místa, která chcete rozjasnit, jako je nos či lícní kosti. Poté texturu rozetřete prstem.PRO ZDRAVÝ TÓN PLETIVyberte tvářenku v růžovém nebo broskvovém odstínu. Naneste ji na horní část tváří a lícní kosti.PRO KONTUROVÁNÍZvolte bronzový odstín rozjasňovače. Naneste ho od dolní části tváří směrem ke spánkům a po obou stranách čela.