www.parfémyYodeyma.cz

Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka – hydratační květinová péče o rty – 724 Tendresse 3,5 g

Tento nejprodávanější produkt Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - 724 Tendresse 3,5 g od našeho známého výrobce Dior seženete tady a teď právě za báječnou cenu! Teď v akci 1 330 Kč.
EAN: 3348901658461
Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 330

Rouge Dior, ikonická rtěnka od značky Dior, je ukryta v novém magnetickém pouzdře s moderním designem. Rtěnka, která má ještě víc couture barvy než kdy dřív, nabízí dlouhotrvající nošení a 24h* pohodlí, to všechno díky čisté** receptuře obohacené o květinové pečující ingredience.Rtěnka Rouge Dior odhaluje řadu stále rozmanitějších odstínů, jež splní všechna přání týkající se jemného i výrazného líčení. Odstíny jsou k dostání ve dvou finiších: sametovém a saténovém. Sametový zanechává rty plné, hebké a matné, saténový pak díky krémové textuře krásně rozzářené.Rouge Dior, základní make-up produkt z dílny módního domu Dior, odhaluje jedinečnou krásu každé ženy.* Vlastní hodnocení 31 subjektů.** Další informace naleznete na webových stránkách značky Dior v sekci „Charta odpovědného složení“.
Použití:
1. Hydratujte rty pomocí balzámu Rouge Dior. Než na ně aplikujete rtěnku, přebytečné množství balzámu odstraňte ubrouskem.2. Použijte konturovací tužku Rouge Dior.3. Na závěr naneste rtěnku Rouge Dior od středu rtů směrem ven.