www.parfémyYodeyma.cz

Dr. Barbara Sturm Eye Cream oční krém 15 ml

Povedený produkt Dr. Barbara Sturm Eye Cream oční krém 15 ml od populárního výrobce Dr. Barbara Sturm lze zakoupit zrovna dneska opravdu levně! Ceny od 3 640 Kč.
EAN: 4015165337829
Dr. Barbara Sturm Eye Cream

Hydratační EYE CREAM Dr. Barbara Sturm byl vyvinut speciálně se zacílením na tmavé kruhy, váčky a otoky kolem jemné oblasti očí.
Šrucha zelná se speciálním komplexem rozchodnice růžové, cukrové řepy a kvasinky poskytují uklidňující „de-puffing“ efekt. Zatímco aktivní Omega mastné kyseliny pomáhají pokožce udržovat hydrataci pro mladistvý vzhled.
Šrucha zelná pomáhá uvolnit obličejové svaly a neutralizuje jejich nadměrné stahování. Stimuluje regenerační procesy a má rozjasňující efekt. Výsledkem je svěží, odpočinutý pohled.
Krém je vhodný pro všechny typy pleti.
 
BENEFITY:
– Redukuje známky únavy a nedokonalosti kolem očí- Šrucha zelná, rozchodnice růžová, cukrová řepa a kvasinky poskytují efekt „splasknutí“- Omega mastné kyseliny pomáhají v pleti udržovat hydrataci
 
ÚČINNÉ LÁTKY:
– Šrucha zelná – uklidňuje a snižuje viditelné známky podráždění, stimuluje obranu proti volným radikálům a chrání tak pleť proti předčasnému stárnutí- Makadamový olej – obsahuje mastné kyseliny vysoké kvality, navrací pleti její přirozenou pružnost a vláčnost, brání stárnutí pleti- Rozchodncie růžová – zabraňuje otokům kolem očí- Cukrová řepa – zabraňuje otokům kolem očí- Kvasinky – zabraňují otokům kolem očí- Vitamin E – antioxidant, který zabraňuje stárnutí pleti- Glycerine – zajišťuje vstřebání hydratačních látek- Panthenol – má silné hydratační, zjemňující, změkčující (vytváří ochrannou bariéru na povrchu pleti a zabraňuje tak ztrátě vody) a uklidňující účinky
 
JAK POUŽÍVAT:
Krém aplikujte 1 cm od a oka a na nadočnicový oblouk. Neaplikujte na pohyblivé oční víčko. Používejte pravidelně každé ráno a večer po použití CLEANSERU. Následně naneste pleťový krém FACE CREAM.
 
DR. BARBARA STURM ŘÍKÁ:
„Svému EYE CREAM často říkám „oční pudink“ kvůli jeho jedinečné struktuře. Je to velmi lehký, velmi výživný a hluboce hydratační krém. Vstřebává se přímo do pokožky a zanechává ji hydratovanou, osvěženou a oživenou. „