www.parfémyYodeyma.cz

FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500 g

Designový produkt FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500 g originál od výrobce FIKKERTS je dostupný v naší internetové nabídce za parádní cenu! Nabídky již od 251 Kč.
EAN: 820859011756
FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut
Ověřit dostupnost
Značka: FIKKERTS
251 419 Kč Sleva -40%

Fikkerts peeling na ruce, obohacený o přírodní peelingové složky, jako jsou drcené skořápky vlašských ořechů, které z pokožky jemně odstraňují nečistoty, odumřelé kožní buňky a zanechávají ji krásně projasněnou a čistou.
Hmotnost: 500gFikkerts produkty jsou velmi oblíbené a výjimečné díky jeho originálnímu balení, designu a pozornosti, která je věnovaná každému detailu. Obsahuje ty nejlepší přírodní ingredience z celého světa.
Díky nové kolekci Kitchen Garden už rozmazlování a hýčkání nemusí být vyhrazeno pouze pro zvláštní příležitosti. Tato kolekce je vyrobena z těch nejčistších přírodních rostlinných a bylinných výtažků, pečlivě vybírána, aby poskytla co nejlepší péči o vaši pokožku po dlouhém a náročném dni.
Jemně odstraňuje nečistoty, odumřelé kožní buňky a zanechává ruce krásně projasněné a čisté. Obohacený o přírodní peelingové složky, jako jsou drcené skořápky vlašských ořechů. Jemně vmasírujte do suché pokožky. Důkladně opláchněte teplou vodou. Používejte 1-2krát týdně.
Vyrobeno v Anglii.