www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Abeille Royale Clarify & Repair Cream projasňující a regenerační krém proti skvrnám 50 ml

Levný produkt Guerlain Abeille Royale Clarify & Repair Cream projasňující a regenerační krém proti skvrnám 50 ml od populárního výrobce Guerlain snadno můžete pořídit tady a teď za báječnou cenu! Cena od 3 384 Kč.
EAN: 3346470618466
Guerlain Abeille Royale Clarify & Repair Cream projasňující a
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 384 4 230 Kč Sleva -20%

Abeille Royale Clarify & Repair Cream je obohacen o účinné medy z technologie Dynamic Blackbee Repair ve spojení s koncentrátem aktivujícím jas, který kombinuje vitamin C² proti tmavým skvrnám¹ a bílý med obnovující prosvětlení pleti. Den po dni jsou tmavé skvrny redukovány, struktura pleti je zjemněna, vrásky vyhlazeny a pleť vypadá viditelně mladší. Clarify & Repair Cream je znovu naplnitelný a jeho složení obsahuje 93 % složek přírodního původu³.
VITAMÍN C² A BÍLÝ MED: KONCENTRÁT AKTIVUJÍCÍ ROZJASNĚNÍ PLETIVýzkum Guerlain odhaluje sílu bílého medu, jehož projasňující účinnost je srovnatelná s niacinamidem⁴ (referenční projasňující účinná látka). V kombinaci s vitaminem C² působí komplexně na rozjasnění pleti a nejviditelnější poruchy pigmentace – tmavé skvrny.
TECHNOLOGIE DYNAMIC BLACKBEE REPAIRTechnologie Dynamic BlackBee Repair působí tak, že kombinuje nejúčinnější včelí produkty vybrané výzkumem Guerlain, které cílí na přirozené samoopravné mechanismy pleti. Tento souběžný opravný účinek přináší bezprecedentní⁵ výsledek v zářivosti a plasticitě pleti.
¹In vitro test na složce.²Derivát vitaminu C.³Výpočet na základě mezinárodní normy ISO 16128, včetně vody.⁴Ex vivo test, srovnávací studie bílého medu a niacinamidu po 0,1 % na syntézu a distribuci melaninu, po 6 dnech.⁵Pro GuerlainÚČINNÉ LÁTKYAplikujte Clarify & Repair Cream ráno a večer. Pro opravenou a zářivou pleť dodržujte techniku aplikace doporučenou odborníky na pleť v Guerlain Spa.
KROK 1: ZPEVNĚNÍNanášejte krém od středu obličeje směrem ven. Tlačte na obrys obličeje konečky prstů. Krok opakujte o dva centimetry výše, dokud nedosáhnete linie vlasů.
KROK 2: VYHLAZENÍPoklepejte prsty na celý obličej, zvláštní pozornost věnujte oblastem nejvíce postiženým vráskami a tmavými skvrnami.