www.parfémyYodeyma.cz

Giorgio Armani Armani Code toaletní voda 125 ml

Tento exkluzivní výrobek Giorgio Armani Armani Code toaletní voda 125 ml od populárního výrobce Giorgio Armani máte možnost koupit aktuálně za výborné peníze. V akci za cenu 3 840 Kč.
EAN: 3614273636513
Giorgio Armani Armani Code  toaletní

Ikonická vůně vstupuje do nové éry
Giorgio Armani představuje Armani Code EAU DE TOILETTE. Objevte nadčasovou vonnou kompozici v novém výrazném flakonu, který má nápaditý design a je vytvořen tak, aby vydržel.
Ikonická vůně plná podmanivých kontrastů. Tato vůně ambrového dřeva nepřestává vytvářet náladu svůdné a citlivé mužnosti, která odráží současného, perspektivního muže. Vůně se otevírá jasnými citrusovými tóny, které rozechvívá zelená mandarinka z italské Kalábrie. Srdce vůně je tvořeno levandulí z Provence, která pochází z udržitelných zdrojů a dodává vůni moderní a aromatické aspekty spolu s efektem magnetismu. Základ vůně tvoří dva tóny, které jsou charakteristické pro vůně ARMANI CODE – brazilské tonka fazole a cedrové dřevo z Virginie.
Nový flakon Armani Code, vytvořený jako výrazný flakon s jedinečným tvarem zaobleného čtverce, nově ztvárňuje design původní vůně. Ve své elegantní, nápadné černé podobě, povýšené o smyslové prvky a stříbrné akcenty, vystupuje flakon jako krásný předmět, navržený tak, aby vydržel.
Všechny velikosti vůně Armani Code EAU DE TOILETTE jsou po vypotřebování znovu doplnitelné.