www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Coconut Oil Dry Shampoo suchý šampon 150 ml

Kvalitní a levný produkt GOSH COPENHAGEN Coconut Oil Dry Shampoo suchý šampon 150 ml od kvalitního výrobce GOSH COPENHAGEN snadno naleznete právě nyní ve výhodné akci! Nyní nakoupíte za 249 Kč.
EAN: 5711914164546
GOSH COPENHAGEN Coconut Oil Dry Shampoo

VDECHNĚTE SVÝM VLASŮM SVĚŽEST A OBJEM. NECHTE JE POPADNOUT DRUHÝ DECH BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE JE IHNED VYSTAVOVALI MYTÍ.
Podle odborníků si stále více z nás stěžuje na nekvalitní, oslabené a zcitlivělé vlasy bez života. Na vině může kromě genetiky, vnějších agresorů, nevhodného stylingu a barvení být i fakt, že jsme si navykli na příliš časté mytí vlasů. Tato potřeba je vysoce individuální a přesné časové rozpětí nelze jednoznačně stanovit. Zamyslete se s námi a zkuste oddálit mytí alespoň o den nebo dva díky dánským suchým šampónům s veganským složením. Kromě toho, že pohlcují mastnotu, příjemně voní a osvěžují pokožku, umí vlasům dodat i na objemu a vytvořit tak nenucený plážový look. Na výběr je z několika variant.
Benefity:

expresní osvěžení vlasů
oddálí mytí o den až dva
dodává objem a lehký styling
podporuje udržitelný a šetrný životní styl
s obsahem kokosového oleje

Jak používat:
Dry Shampoo nanášejte zásadně do suchých a pročesaných vlasů. Udělejte si pěšinku, šampon protřepejte a vstříkněte do vlasů ze vzdálenosti alespoň 30 cm. Poté udělejte pěšinku v další části hlavy a takto postupuje po celé hlavě. Po skončení vlasy ještě jednou lehce pročeště pro přirozený vzhled.