www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Kisskiss Shine Bloom rtěnka s 95 % složek přírodního původu – 139 Dahlia Kiss

Tento žádaný produkt Guerlain Kisskiss Shine Bloom rtěnka s 95 % složek přírodního původu - 139 Dahlia Kiss od společnosti s dlouholetou tradicí Guerlain jednoduše naleznete u nás v bezva akci! Levně za cenu 1 000 Kč.
EAN: 3346470436848
Guerlain Kisskiss Shine Bloom rtěnka s 95 % složek
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 000 1 250 Kč Sleva -20%

KissKiss Shine Bloom od Guerlain je rtěnka dodávající neobvyklý lesk vyrobená z 95 % ze složek přírodního původu¹. Pokud jde o smyslnost a účinek, nedělá KissKiss Shine Bloom žádné kompromisy. Má výjimečně jemnou a vláčnou texturu, která se na rtech svůdně rozplývá a halí je do luxusní barvy a vodového lesku. 24hodinová² hydratační květinová péče o rty, jejíž složky přírodního původu pečují o rty den co den. Rty jsou hladké a vypnuté, vypadají přirozeněji než kdy jindy a jsou dokonale nalíčené.
VYSOCE LESKLÉ KVĚTINOVÉ ODSTÍNYKissKiss Shine Bloom je k dispozici ve 20 neodolatelných snadno nositelných odstínech. Každý odstín je inspirován barvou květin a poskytuje svěží, svěží a zářivý výsledek pro přirozenou krásu bez ohledu na vaši náladu.
Objevte tři top odstíny:- 520 LOVE BLOOM: Zářivě růžová korálová, která působí jako láska na první pohled a jejíž číslo znamená „“Miluji tě““.- 775 POPPY KISS: Makový odstín v zářivě červené barvě, který říká „“polib mě!““.- 521 KISS TO SAY: Za tímto vínovým, okouzlujícím odstínem se skrývá číslo, které říká „“chci ho!““.
HLAVNÍ SLOŽKYV srdci složení rtěnky KissKiss Shine Bloom objevíte květinový koncentrát pro okamžité i dlouhotrvající zkrášlení rtů:- Kyselina hyaluronová v kombinaci s výtažkem z konjaku pro 24hodinovou intenzivní hydrataci¹.- Olej s výtažkem ze zimní růže, který rty vyživuje a zjemňuje jako zrcadlo, aby působily zářivě a oslnivě.- Organické bambucké máslo pro okamžitý komfort po celý den.
¹Na základě normy ISO 16128 přispívá zbývajících 5 % k optimalizaci stálosti složení v průběhu času a jeho smyslové kvality.²Instrumentální test na 16 ženách.
JAK POUŽÍVAT
Krok 1: naneste KissKiss Shine Bloom, která rty zpevní, hydratuje a dodá jim mimořádně lesklou barvu.
Krok 2: zvýrazněte odstín přidáním jedné nebo více vrstev rtěnky.