www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Ombres G paleta očních stínů – 011 Imperial Moon

Tento kvalitní a levný produkt Guerlain Ombres G paleta očních stínů - 011 Imperial Moon od skvělé a známé značky Guerlain najdete tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 1 624 Kč.
EAN: 3346470436558
Guerlain Ombres G  paleta očních stínů
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 624 2 030 Kč Sleva -20%

Luxusní paletky očních stínů Ombres G přináší výjimečnou texturu tvořenou intenzivními pigmenty. Jejich barva na pokožce vydrží déle a váš pohled tak bude mnohem pronikavější. Ombres G vám pomohou získat čtyři různé finiše: intenzivní saténový, vysoce matný, zářivý metalický a oslnivý perleťový.
Violette, kreativní ředitelka pro make-up Guerlain, navrhla šest barevných harmonických kombinací inspirovaných zázraky přírody.
Tři hvězdné harmonické kombinace pro podmanivý pohled:
360 – Mystic Peacock: kombinace různých odstínů modré, převzatých z nádherné stupnice pavích per, zvýrazněná leskem měděných odstínů.555 – Metal Butterfly: okouzlující kovové odlesky motýlích křídel v tónech zlaté, růžové, oranžové a hnědé.530 – Majestic Rose: všechny aspekty něžného okvětního lístku růže zobrazené v omamně jemných odstínech růžové, švestkové a hnědé.
Tuto jedinečnou barevnou skladbu doplňují další tři variace:
011 – Imperial Moon: sofistikovaný kouřový efekt s nude nádechem.214 – Exotic Orchid: vínový až zlatavý odstín.940 – Royal Jungle: majestátné odstíny hnědé.
Barevné variace Ombres G jsou uložené v elegantních kompaktních paletkách, zahalených do černého sametového semišového pouzdra.Každá paletka je dodávána se dvěma aplikačními štětečky pro snadnou aplikaci: pěnovými špičkami pro maximální krytí, linerem pro přesnou linku a štětečkem pro míchání textur.