www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Parure Gold Skin Control zdokonalující kompaktní matný make-up – 0N 8.7 g

Velmi žádaný produkt Guerlain Parure Gold Skin Control zdokonalující kompaktní matný make-up - 0N 8.7 g od známé značky Guerlain jde nakoupit právě nyní v bezva akci. Nyní získáte od 2 410 Kč.
EAN: 3346470437876
Guerlain Parure Gold Skin Control zdokonalující kompaktní matný
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
2 410

Parure Gold Skin Control je kompaktní make-up, který dokonale spojuje make-up a péči o pleť. Do své ultra-jemné textury zahrnuje dvě základní složky obsažené ve složení make-upu Parure Gold Skin: 24karátové zlato v kombinaci s dvojicí extraktů bílé pivoňky.
Jeho složení zaručuje 24hodinovou výdrž¹ a 24hodinové pohodlí². Díky mimořádné, spolehlivé a neotírající se formuli má kompletní kontrolu nad pletí: je bezchybně matná a po celý den dokonale rozostřená, bez efektu masky nebo křehkosti. Výjimečný výsledek make-upu, aniž by jakkoliv ovlivnil péči o pleť, kterou tato formulace nabízí.
Jako pocit závoje, který se jemně dotýká pokožky, aby ji zkrášlil, zjemnil, viditelně vyplnil a rozzářil. Jemná matná pudrová textura připomíná péči o pleť a dokonale se slučuje s pokožkou. Pleť je dokonale sjednocená, působí vyživeně a znovu získává jas mládí.
Parure Gold Skin Control je dokonale přizpůsoben rozsahu odstínů tekutých make-upů a je k dispozici v různých odstínech, které se dokonale prolnou se všemi typy pleti, ve světlejších, růžových nebo mírně jantarových tónech.
¹Klinické hodnocení a instrumentální test provedený na 26 ženách bílé pleti.²Provedeno sebehodnocením 26 žen bílé pleti.JAK POUŽÍVATNanášejte Parure Gold Skin Control pomocí přiložené aplikátorové houbičky, jemně nánašejte přiložením houbičky po celém obličeji. Opakujte nanášení na ty oblasti obličeje, které potřebují větší krytí.
Pro lehčí krytí nanášejte formuli pomocí kabuki štětce¹. S krátkými, syntetickými štětinami dokonale kombinuje vyhlazovací sílu štětce, bezchybný vzhled houbičky a masážní sílu nástroje pro péči o pleť. Jednoduše naneste pudrovou formuli štětcem a pak ji kruhovými pohyby aplikujte od středu obličeje směrem ven, aby se make-up rovnoměrně rozetřel.
¹Prodává se samostatně.