www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Super Aqua Emulsion Universal emulze 50 ml

Tento výjimečný kousek Guerlain Super Aqua Emulsion Universal emulze 50 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Guerlain seženete na našich stránkách teď extra výhodně! Akční ceny již od 3 640 Kč.
EAN: 3346470615434
Guerlain Super Aqua Emulsion Universal
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 640

Emulze Super Aqua Emulsion Universal poskytuje speciální komplex technologií, který dlouhodobě hydratuje pokožku a poskytuje jí ochranu před prvními viditelnými známkami stárnutí a jejich korekci. Technologie Aquacomplex Advanced podporuje vstřebání vody do samotného nitra pleti, čímž zajišťuje okamžitou rehydrataci a ochranu před rizikem budoucí dehydratace*.Systém AquaBiotic pomáhá viditelně posílit pleť tím, že se zaměřuje na její metabolismus*. Kvalita pleti je každý den lepší a září jasem a krásou. Toto krémové složení je určeno zejména pro citlivou pleť, a to i na velmi citlivá místa, která potřebují dodat hydrataci a navrátit pocit pohodlí.
Složení emulze je z 94 % přírodního původu, v souladu s normou ISO 16128, včetně vody. Zbývajících 6 % pomáhají optimalizovat celistvost složení v průběhu času a jeho smyslovost. Super Aqua Emulsion Universal respektuje přirozenou úroveň pH pokožky a je vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Emulze je navržena jak pro ženskou pleť, tak pro mužskou. Použití: jednou stiskněte pro získání potřebného množství emulze na obličej i krk. Používejte každé ráno a večer
 
Použití:Jeden stisk pumpy vydává správné množství pro obličej a krk, které se používá každý den ráno a večer. Pro úplnější rutinu aplikujte po séru Super Aqua.