www.parfémyYodeyma.cz

HAAN Fig Fizz vyživující krém na ruce 50 ml

Ve slevě výrobek HAAN Fig Fizz vyživující krém na ruce 50 ml od skvělé značky HAAN máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách levně. Nyní pořídíte za super cenu 215 Kč.
EAN: 5060669781288
HAAN Fig Fizz vyživující krém na
Ověřit dostupnost
Značka: HAAN
215 269 Kč Sleva -20%

Prebiotický komplex s inulinem hloubkově vyživuje kožní mikrobiom – udržuje v něm rovnováhu, chrání vaše ruce před vnějšími vlivy a dodává jim zdravý a pěstěný vzhled. Receptura obsahuje 97 % přírodních ingrediencí!
 
Proč si krém na ruce HAAN zamilujete?
– zvláčňující receptura s prebiotickým komplexem
– 97 % ingrediencí je přírodního původu- krém je možné opakovaně doplňovat- praktický dávkovač pro snazší aplikaci- ergonomický design – ideální do kapsy či na cestování- nádherné vůně v atraktivním balení
 
Mikrobiom je živý ekosystém na povrchu pokožky, který zabezpečuje její přirozenou obranyschopnost. Narušením kožního mikrobiomu (například častým mytím rukou) dochází k dehydrataci, stárnutí a tvorbě šupinek. Krém pokožku rukou hloubkově vyživuje tak, aby byla krásná, zdravá a chráněná!
 
Ve svěží a šťavnaté vůni Fig Fizz se mísí tóny zelených fíků, pimentovníku a tonka fazolí – právě ty krému dodávají jemný vanilkový nádech.
HAAN je první krém na ruce na trhu, který je možné opakovaně plnit! Stačí si dokoupit náhradní náplň a praktický krém v ergonomickém balení můžete používat dlouhé roky. Zvolte si ekologičtější a udržitelnější přístup v kosmetické péči!