www.parfémyYodeyma.cz

HAAN Carrot Cick vyživující krém na ruce 50 ml

Zlevněný kousek HAAN Carrot Cick vyživující krém na ruce 50 ml od značky s dlouholetou historií HAAN lze získat právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena od 215 Kč.
EAN: 5060669781295
HAAN Carrot Cick vyživující krém na
Ověřit dostupnost
Značka: HAAN
215 269 Kč Sleva -20%

Prebiotický komplex s inulinem hloubkově vyživuje kožní mikrobiom – udržuje v něm rovnováhu, chrání vaše ruce před vnějšími vlivy a dodává jim zdravý a pěstěný vzhled. Receptura obsahuje 97 % přírodních ingrediencí!
Proč si krém na ruce HAAN zamilujete?- zvláčňující receptura s prebiotickým komplexem- 97 % ingrediencí je přírodního původu- krém je možné opakovaně doplňovat- praktický dávkovač pro snazší aplikaci- ergonomický design – ideální do kapsy či na cestování- nádherné vůně v atraktivním balení
Mikrobiom je živý ekosystém na povrchu pokožky, který zabezpečuje její přirozenou obranyschopnost. Narušením kožního mikrobiomu (například častým mytím rukou) dochází k dehydrataci, stárnutí a tvorbě šupinek. Krém pokožku rukou hloubkově vyživuje tak, aby byla krásná, zdravá a chráněná!
Ve svěží a šťavnaté vůni Carrot Cick se mísí tóny zelených fíků, pimentovníku a tonka fazolí – právě ty krému dodávají jemný vanilkový nádech.HAAN je první krém na ruce na trhu, který je možné opakovaně plnit! Stačí si dokoupit náhradní náplň a praktický krém v ergonomickém balení můžete používat dlouhé roky. Zvolte si ekologičtější a udržitelnější přístup v kosmetické péči!