www.parfémyYodeyma.cz

La Prairie Pure Gold Radiance Nocturnal Balm Refill revitalizační noční balzám – náhradní náplň 60 ml

Velmi oblíbený produkt La Prairie Pure Gold Radiance Nocturnal Balm Refill revitalizační noční balzám - náhradní náplň 60 ml od spolehlivé značky La Prairie pohodlně nakoupíte tady v akci! Výhodně za 22 930 Kč.
EAN: 7611773141390
La Prairie Pure Gold Radiance Nocturnal Balm Refill revitalizační
Ověřit dostupnost
Značka: La Prairie
22 930

Pure Gold Radiance Nocturnal Balm Refill je praktická nápň do Pure Gold Radiance Nocturnal Balm. Skleněná lahvička je vyrobena z recyklovatelného skla.
Pure Gold Radiance Nocturnal Balm od La Prairie je noční péče, která poskytuje pleťovým buňkám zdroj energie a podporuje tak noční regenerační procesy nezbytné pro omlazení pleti.
Noc je pro pleť okamžikem kdy může efektivně odpočívat a regenerovat. La Prairie vyvinula produkt, který doslova rozproudí energii oslabené pleti ve dvou krocích.
V prvním kroku Pure Gold Radiance Nocturnal Balm do pleti doplní vysoce účinné složky, které jsou extrémně bohaté na živiny. Poté, exkluzivní difuzní systém Pure Gold od La Prairie nastartuje přeměnu těchto živin na energii, a to aktivací tzv. energetických senzorů. Díky tomu se spustí proces, který optimálně využije veškerý jejich potenciál, jenž pomáhá správnému fungování nočních regeneračních procesů pleti, které jsou energeticky velmi náročné.
Pleť je přes noc zklidněna, hloubkově vyživena, vyhlazena, zpevněna a obnovena.
Účinné látky:
Energeticky bohaté živiny – čistý zdroj energie pro pleťové buňkyExkluzivní buněčný komplex – celková obnova pleti a mimořádná buněčná stimulaceDifusní systém Pure Gold – působí na pleť ve třech sekvencích, díky čemuž zajišťuje nepřetržitou dostupnost obnovujících složek pro devitalizovanou pleť
Použití:
Noční rituál Pure Gold, inspirovaný starověkými rituály, začíná unikátním prvkem v podobě masážního kamene vyrobeného z jediného kusu sochařského mramoru, který je součástí balení. V prvním kroku, po očištění a tonizaci, naneste na pleť sérum Pure Gold Radiance Concentrate nebo malé množství Pure Gold Radiance Nocturnal Balm v případě, že nepoužíváte serum.
Klouzavými pohyby začněte masírovat pokožku:1. Podržte zahnutou špičku nočního masážního kamene a přitlačte ji na pokožku, akupresurní bod mezi obočím.2. Pro stimulaci mikrocirkulace a zklidnění obličejových svalů provádějte lehké tahy po celém obličeji a krku, přičemž začněte a skončete v oblasti uprostřed čela.3. Po dokončení přitlačte na oblast mezi obočím a chvíli podržte a poté uvolněte.4. Jednotlivé pohyby opakujte libovolně často, přičemž tlak upravujte podle potřeby.
Pro výměnu náplně postupujte takto:1. Vyjměte pipetu.2. Zatlačte na prstenec z leštěného zlata, otočte proti směru hodinových ručiček a vyjměte jej.3. Vyjměte prázdnou skleněnou lahvičku a vyměňte ji za novou, pomalu otáčejte, dokud nezapadne na místo.4. Vraťte prstenec na místo a otáčejte po směru hodinových ručiček, dokud neuslyšíte mírné cvaknutí.