www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum vysoce účinný anti-aging koncentrát 50 ml

Tento neodolatelný výrobek Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum vysoce účinný anti-aging koncentrát 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Lancôme snadno najdete zrovna opravdu levně. Zboží pořídíte teď u nás za 3 120 Kč.
EAN: 3614272860377
Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum vysoce účinný
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
3 120 3 900 Kč Sleva -20%

Objevte novou éru značky Lancôme, která byla inspirována pokročilým výzkumem v oblasti regenerační vědy, v podobě vysoce výkonného anti-age koncentrátu.Patentovaná inovace: značka Lancôme poprvé v historii kombinuje kyselinu hyaluronovou, s vitamínem C, niacinamidem a kyselinou ferulovou do inovativního trojsložkového séra Rénergie H.C.F. Triple Serum. Každá z těchto složek je sama o sobě silná, ale nebylo možné je kombinovat v jediném složení, nyní se čerstvě spojují ve vysoce účinném koncentrátu proti stárnutí, který obnovuje pokožku vrstvu po vrstvě:1 VRSTVA: VYPLNĚNÍ A OBNOVA KVALITY PLETI2 VRSTVA: PROGRESIVNÍ KOREKCE VRÁSEK3 VRSTVA: TROJNÁSOBNÁ KOREKCE TMAVÝCH SKVRNPO PRVNÍ APLIKACI:Pokožka okamžitě vypadá zdravěji, zářivěji a je viditelně hladší.Ochrana před vnějšími agresory, včetně znečištění a oxidativního stresu, 24-hodinová hydratace.PO 2 TÝDNECH:Kvalita pleti je obnovená a hladší, včetně oblasti krku.Pleť je více rozjasněná a celkový vzhled vypadá zdravěji, póry jsou méně viditelné a začervenání redukované.PO 1 MĚSÍCI:Viditelná redukce jemných linek.Pleť vypadá sjednoceně.PO 2 MĚSÍCÍCH:Zlepšení znaků tmavých skvrn:Viditelné snížení počtu, velikosti a intenzity tmavých skvrn.ÚČINNÉ LÁTKY:KYSELINA HYALURONOVÁNa bázi fermentace se získává biotechnologií a zelenou (udržitelnou) chemií. O kyselině hyaluronové je známo, že absorbuje 1000x větší množství vody, než je její hmotnost, pomáhá vyhlazovat a znovu naplňovat pokožku vlhkostí. Tato kyselina hyaluronová nové generace nabízí lepší pronikání do pokožky a její remanenci (v pokožce vydrží 13x déle než standardní kyselina hyaluronová).VITAMÍN C + NIACINAMIDDerivát vitamínu C a niacinamid (vitamín B3) přispívají ke sjednocení tónu pleti a bojují proti tmavým skvrnám. Niacinamid pomáhá zklidnit pokožku a zabraňuje nežádoucí pigmentaci. Derivát vitamínu C pomáhá rozjasnit a sjednotit tón pleti.KYSELINA FERULOVÁČistá na 99 % rostlinná složka extrahovaná z rýžových klíčků nebo otrub pomocí zelené (udržitelné) chemie. Jako silný antioxidant neutralizuje poškození pleti volnými radikály a chrání pokožku proti známkám stárnutí. Posílením kožní bariéry zlepšuje kyselina ferulová také kvalitu pokožky.
POUŽITÍ:1. Při první aplikaci je potřeba několikrát stlačit pumpičku, dokud se neobjeví 3 složky.2. Ráno a večer si nadávkujte 2 pumpičky do dlaně. Smíchejte.3. Aplikujte na obličej a krk pohyby směrem od středu ven. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.4. Pro optimální výsledky používejte v kombinaci se sérem Advanced Génifique a péčí s SPF faktorem.