www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris Fresh Secure přírodní deodorant s 24h ochranou 50 ml

Designový kus Matis Paris Fresh Secure přírodní deodorant s 24h ochranou 50 ml od přední značky Matis Paris jednoduše můžete sehnat zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 820 Kč.
EAN: 3579209001417
Matis Paris Fresh Secure přírodní deodorant s

Přírodní, orientálně laděný deodorant zajišťující 48 hodinovou ochranu
Se svým novým typem deodorantu otevírá Matis unikátní kapitolu ochrany před pocením a zápachem bez využití hliníkových solí, který zaručuje 48 hodinovou ochranu. Ať už vás čeká jakkoliv náročný den (sport, cestování, stres, …), můžete se spolehnout, že i v jeho závěru budete bez nepříjemného pocitu a budete se cítit svěže a v klidu.Nová receptura bez hliníkových solí je šetrná k pokožce v podpaží vyznačující se zvýšenou citlivostí. Nyní je svěží a zdravá po celý den.Lehká textura se rychle vstřebává a pomocí speciálně navrženému ergonomickému aplikátoru je používání deodorantu hračka. Díky svému obalu se navíc dokonale vejde do kosmetické nebo sportovní tašky. Prostě perfektní pomocník každého moderního muže.
neobsahuje hliníkové soli
 
Klčové ingredience:Aktivní ingredience proti poceníAktivní látka proti zápachu – COSMOS je získávána ze sacharidů čistě přírodních látek. Zabraňuje vzniku nežádoucího pachu, aniž by došlo k potlačení přirozeného vylučování potu.Absorbant z manioku – jemný prášek získaný z kořenů manioku jedlého vstřebává pot a navozuje pocit svěžesti a čistoty během celého dne.
 
Použití:Aplikace: naneste každý den ráno na čisté podpaždí.