www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris Hyaluronic-Perf krém s 3D hydratací 50 ml

Zcela unikátní produkt Matis Paris Hyaluronic-Perf krém s 3D hydratací 50 ml od předního výrobce Matis Paris lze zakoupit nyní až neuvěřitelně levně. Aktuálně za super cenu 2 290 Kč.
EAN: 3579209003312
Matis Paris Hyaluronic-Perf krém s 3D
Ověřit dostupnost
Značka: Matis Paris
2 290

Matis HYALURONIC-PERF – Zajišťuje 3D hydrataci pomocí kombinace kyseliny hyaluronové s dvojí technologií napomáhající účinnému pronikání aktivních látek do hlubších vrstev pleti. Pokožka se zjemňuje a zároveň se vyplňují linie vznikající v důsledku dehydratace. Díky tomu mizí první stopy stárnutí a pleť vypadá svěží a mladistvá. VÝSLEDEK: okamžitý účinek jako kdyby došlo k podání kyseliny hyaluronové pomocí injekcí
Účinné látky:Kyselina hyaluronová – přirozeně se vyskytující v pleti v důsledku postupujícího věku mizí a je třeba dočerpat ji z vnějších zdrojů. Komplex obsahuje dvojí typ kyseliny pro okamžité vyplnění a hloubkovou hydrataci.Výplňové mikročástice – biotechnologicky vyrobené mikrozásobníky kyseliny hyaluronové se dostávají do svrchních vrstev epidermu, kde dočerpávají přirozenou zásobu vlhkosti a tím pomáhají vyhladit její nerovnoměrnosti vznikající v důsledku dehydratace.
Použití:APLIKACE: ráno a večer po HYALUPERF-SERUM.