www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris The Eyes oční gelový krém 15 ml

Exkluzivní výrobek Matis Paris The Eyes oční gelový krém 15 ml od skvělé značky Matis Paris můžete sehnat zrovna dneska za outletovou cenu. Právě teď jen za 3 590 Kč.
EAN: 3579209000441
Matis Paris The Eyes  oční
Ověřit dostupnost
Značka: Matis Paris
3 590

The Eyes – unikátní černý oční gelový krém s kaviárem prezentuje komplexní řešení proti stárnutí citlivé a mimořádně namáhané pleti kolem očí. Při styku s pokožkou se stává „neviditelný“ a poskytuje tak dokonalý smyslový zážitek. Kromě síly francouzského kaviáru bohatého na Omega-3 a minerály obsahuje i mořský kolagen a originální Matis komplex s hydratačními a zpevňujícími vlastnostmi. Citlivá oblast okolo očí je intenzivně hydratována a získává zpět pevnější a hladší vzhled.
Účinné látky:• Kaviárový extrakt – jediná černá kapka pomůže hydratovat a regenerovat jemné oční okolí• Mořský kolagen – tento přírodní biopolymer výborně hydratuje a účinně pomáhá opravovat mikroreliéf povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky a jemné nerovnosti• Firmactiv komplex – kombinuje dvojici účinných látek pro posílení očního okolí a vytváří jemný neviditelný film pro jeho ochranu
Jak používat:Naneste ráno a večer na oblast kolem očí jemnými krouživými pohyby po THE CREAM nebo THE NIGHT.