www.parfémyYodeyma.cz

Mavala Poolside Color´s lak na nehty – 975 Santa Monica 5 ml

Hodně oblíbený výrobek Mavala Poolside Color´s lak na nehty - 975 Santa Monica 5 ml od výrobce Mavala snadno můžete získat u nás nyní za výhodné peníze. Nabídky od 152 Kč.
EAN: 7618900909755
Mavala Poolside Color´s lak na nehty -
Ověřit dostupnost
Značka: Mavala
152 190 Kč Sleva -20%

Silná a živá – přesně taková je letní kolekce laků MAVALA, která pokračuje v touze po energetických barvách, kontrastech a osobního sebevyjádření. Odhaluje jiskřivou krásu s pozitivním a povznášejícím poselstvím. Tato sezóna se ponese v duchu nejodvážnějších triků, které oslní pozitivním postojem a hledáním spontánních, honosných a nekonvenčních vzhledů. Potopte se do sexy bujného vesmíru. Moře a voda budou obrovským zdrojem inspirace, abychom docílili vnitřního klidu, po kterém každá moderní královna touží. Tlumené odstíny vody, tyrkysové a modré budou všude v kombinaci s ohnivě červenými a jasně růžovými odstíny. Představte si osvěžující, šumivý letní koktejl u bazénu.
Při návratu k luxusu, hedonismu, potěšení a smyslnosti je veškerá představa času opuštěna. Moderní mořská panna se mění v zářící a odvážnou královnu vyčnívající z řady a následující své instinkty. Toto stvoření se vyvíjí ve svém prostředí, aby zářilo – jak ve dne, tak v noci! Kolekce POOLSIDE Color´s přenáší tyto emoční zážitky do šestice vášnivých, pozitivních barev.
SANTA MONICA tmavě modrá, jako fascinující nesmírnost Tichého oceánuMOMBASA světle modrá, jako sladká obloha v africké savaněPHUKET tyrkysově zelená, inspirovaná podvodním objevováním pokladu tropických moříPORTOFINO jiskřivá červená, kouzlo středomořského létaGOA růžově červená, intenzivní jako indické národní svátkyLAS PERLAS ohnivá meruňka, únik od středoamerického pobřeží