www.parfémyYodeyma.cz

NOT SO FUNNY ANY Aromatherapy Bath Bomb Just Relax aromaterapeutická koupelová bomba 130 g

Tento zlevněný výrobek NOT SO FUNNY ANY Aromatherapy Bath Bomb Just Relax aromaterapeutická koupelová bomba 130 g od společnosti NOT SO FUNNY ANY seženete momentálně na webu za nejnižší cenu! Levně za 185 Kč.
EAN: 8594198934954
NOT SO FUNNY ANY Aromatherapy Bath Bomb Just

Levandulová! Poznejte uklidňující relaxační bombu do koupele plnou omamné vůně a kousíčků blahodárné levandule. Jedna koupel plná její léčivé síly odplaví nespavost a úzkosti. A zatímco levandule hýčká mysl, bambucké máslo, mořská sůl a čisté esenciální oleje pečují o tělo. Konečně se můžeme rozpustit levandulovým blahem.
Benefity:

mořská sůl obsahuje cenný hořčík, který uvolňuje svaly i napětí
bambucké máslo zvláčňuje pokožku, která je po koupeli hedvábně jemná, ale nezůstává na ní mastný film
směs kvalitních esenciálních olejů dodává každé z bomb poslání, které promění obyčejnou koupel v relaxační a terapeutický rituál

Jak používat:
Tvar bomby byl speciálně vyvinut do 3D tvaru nového loga značky. Použijte celé „áčko“ pro intenzivní koupelovou terapii nebo si ulomte jednu až dvě kuličky pro jemnou pěnu a lehčí vůni, díky které si zpestříte každodenní koupel. Vhoďte požadované množství do teplé vody a nechejte rozpustit. Složení je obohaceno o speciální činidlo, které nezanechává na povrchu vany mastný ani barevný film, vaše pokožka přesto zůstane příjemně provoněná a bohatě zvláčněná.