www.parfémyYodeyma.cz

Piz Buin Allergy Spray SPF 15 opalovací sprej pro citlivou pokožku 200 ml

Ve slevě produkt Piz Buin Allergy Spray SPF 15 opalovací sprej pro citlivou pokožku 200 ml od známého dodavatele Piz Buin můžete sehnat právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Aktuálně v akci od 700 Kč.
EAN: 3574661467184
Piz Buin Allergy Spray SPF 15  opalovací
Ověřit dostupnost
Značka: Piz Buin
700

Allergy Sun Sensitive Skin Spray je opalovací přípravek, který napomáhá předcházet sluneční alergii. S exkluzivní technologií HELIOPLEX™ a fotostabilními filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizuje případnou alergickou reakci. Obsahuje zklidňující složku CALMANELLE™, která redukuje podráždění způsobené slunečním zářením. Hydratační komplex poskytuje pleti ideální množství hydratace a předchází jejímu loupání, navíc obsahuje vitamín E, který působí preventivně proti předčasnému stárnutí. Přípravek je odolný vůči potu a vodě.
Použití:Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství 20 minut před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Účinné látky:HELIOPLEX™ – chrání citlivou pokožku před UVA a UVB zářenímFEVERFEW PFE™ – rostlinný extrakt, pomáhá zmírňvat zarudnutí pleti, přispívá k regeneraci buněk poškozených UV zářením, posiluje odolnost buněk vůči slunečnímu zářeníCALMANELLE™ – zklidňující složka, minimalizuje případnou alergickou reakci