www.parfémyYodeyma.cz

Piz Buin Moistrising Lotion SPF 15 hydratační gelový opalovací krém 200 ml

Tento neodolatelný kousek Piz Buin Moistrising Lotion SPF 15 hydratační gelový opalovací krém 200 ml od známé kvalitní značky Piz Buin pohodlně seženete momentálně pořád výhodně. Výhodně za super cenu 600 Kč.
EAN: 3574661464978
Piz Buin Moistrising Lotion SPF 15 hydratační
Ověřit dostupnost
Značka: Piz Buin
600

Moisturising Sun Lotion přináší celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, tudíž chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím (díky vitamínu E). Rychle se absorbuje, zajišťuje celodenní hydrataci pokožky a zabraňuje vysoušení.
Použití:Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství 20 minut před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Účinné látky:FEVERFEW PFE™ – rostlinný extrakt, pomáhá zmírňvat zarudnutí pleti, přispívá k regeneraci buněkVitamin E – silný přírodní antioxidant pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které poškozují pleť a způsobují předčasné stárnutíGlycerin – váže na sebe vodu a pomáhá udržovat pleť hydratovanou