www.parfémyYodeyma.cz

Revolution Intense Skin Exfoliator – 30% AHA + BHA Peeling Solution peeling 30 ml

Tento exkluzivní produkt Revolution Intense Skin Exfoliator - 30% AHA + BHA Peeling Solution peeling 30 ml od dodavatele kvalitních produktů Revolution snadno získáte v naší online nabídce ve výhodné akci! Akční ceny od 205 Kč.
EAN: 5057566456746
Revolution Intense Skin Exfoliator - 30% AHA +
Ověřit dostupnost
Značka: Revolution
205 257 Kč Sleva -20%

Hlavní benefity Intense Skin Exfoliator – 30% AHA + BHA Peeling Solution: intenzivní exfoliace pleti, exfoliace svrchní vrstvy pokožky, odstraňuje odumřelé kožní buňky a pleť je rozjasněná.
Účinné látky:
AHA kyseliny jsou směsí kyseliny mléčné, glykolové a ovocných kyselin. Pomáhají odlupovat odumřelou kůži a odhalit pod ní svěží a hladší pleť se sjednoceným tónem a vyhlazenou strukturou.BHA je kyselina salicylová, která pomáhá ostatním složkám proniknout hluboko do pórů, zmírňuje zatížení pokožky a předchází jejímu popraskání. Pleť zanechává hladší a zářivější.
Použití:
Použijte nejlépe večer, ne častěji než 2x týdně. Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Nepoužívejte na vlhkou pokožku! Naneste rovnoměrně na obličej a krk. Nechte působit po dobu maximálně 10 minut, poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se očnímu okolí a kontaktu s očima při aplikaci i následnému oplachování.UPOZORNĚNÍ:Tento produkt obsahuje velmi vysokou koncentraci kyselin. Nepoužívete na citlivou pokožku nebo poraněnou pokožku. Při podráždění produkt okamžitě smyjte a přestaňte používat. Tento produkt obsahuje AHA (alfa hydroxykyseliny), které mohou zvýšit citlivost pokožky na UV záření. Omezte expozici slunečního záření a používejte opalovací krémy po použití tohoto výrobku.