www.parfémyYodeyma.cz

Salt & Stone Natural Deodorant Extra Strength Neroli & Basil přírodní deodorant s extra účinkem 75 g

Kvalitní a oblíbený produkt Salt & Stone Natural Deodorant Extra Strength Neroli & Basil přírodní deodorant s extra účinkem 75 g od značky se zárukou kvality Salt & Stone je k dostání bezpečně online extra výhodně! Nyní lze objednat jen za 539 Kč.
EAN: 711221983866
Salt & Stone Natural Deodorant Extra Strength Neroli & Basil

Konečně deodorant pro všechny, kteří žijí svůj život v neustálém pohybu a pro svoji pokožku chtějí jen to nejlepší z přírodních zdrojů.
Značka Salt & Stone vytvořila silný přírodní deodorant formulovaný pro 24 hodinovou ochranu. Obsahuje extrakty z mořských řas, kyselinu hyaluronovou a probiotika pro maximální zvláčnění a péči o pokožku. Probiotika pomáhají aktivně navrátit rovnováhu kožnímu mikrobiomu a eliminovat zápach.
Bez aluminia, alkoholu, ftalátů a parabenů.
Vůně NEROLI & BASIL
Představte si ranní rosu jemně balancující na stéblech trávy a vaše plíce, kterými proudí svěží vzduch. Sladký květ sicilského pomeranče, čerstvě utržený lístek bazalky, jasmín a zelené lístky shiso zahalené do vánku z eukalyptu a hřejivé ambry.
Klíčové ingredience
Probiotika – přírodní probiotické kmeny pro obnovu rovnováhy a zdravé složení kožního mikrobiomu, které může být narušeno nadměrným pocením nebo fyzickou aktivitou.
Spirulina – ingredience bohatá na antioxidanty, která zklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku.
Kyselina hyaluronová – hydratační látka známá svojí schopností přitahovat a držet vlhkost až 100násobku svojí hmotnosti.
Antioxidanty – protizánětlivé látky, silný štít proti volným radikálům a předčasnému stárnutí, který udržuje pokožku zklidněnou.