www.parfémyYodeyma.cz

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml

Tento levný produkt Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml originál od výrobce Salvatore Ferragamo snadno můžete získat momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 710 Kč.
EAN: 8052464891481
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová

Nádherná a smyslná žena.Elegance byla a je jedním z nejcharakterističtějších znaků módního domu Salvatore Ferragamo. Světově proslulá značka původem z italské Florencie se vyznačuje dokonalým vkusem, kultivovaností, elegancí a půvabem. Potvrzuje to i v konceptu luxusní vůně Signorina Eleganza, která je oslavou ženského půvabu a svůdnosti.
Úvod vůně se nese ve znamení osvěžujících tónů grapefruitu a hrušky. Mandlový prášek a zlatavé lístky osmanthu vyčarují jemnou a přitom intenzivní tóninu srdce s dotekem luxusu. Základem pak prozařuje smyslný akord pačuli a bílé kůže, který nás doprovází po celý den.
Flakón Signorina Eleganza v béžovém odstínu evokuje něžný a přitom rafinovaný dojem. Logo Eleganza v podobě zlatého reliéfu podtrhuje dojem absolutní dokonalosti.
Velkolepost vizuálního pojetí vychází ze zlatého dna flakónu ozdobeného rytým reliéfním logem a přispívá k němu i ikonická mašle Vara pojatá tentokrát ve dvou odstínech béžové.