www.parfémyYodeyma.cz

Shiseido VITAL PERFECTION LiftDefine Radiance Night Concentrate unikátní sérum pro pozvednutí kontur obličeje 40 ml

Tento akční kousek Shiseido VITAL PERFECTION LiftDefine Radiance Night Concentrate unikátní sérum pro pozvednutí kontur obličeje 40 ml od oblíbené značky Shiseido lze sehnat momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Akční ceny již od 3 736 Kč.
EAN: 729238218260
Shiseido VITAL PERFECTION LiftDefine Radiance Night Concentrate unikátní sérum
Ověřit dostupnost
Značka: Shiseido
3 736 4 670 Kč Sleva -20%

Unikátní sérum pro pozvednutí, vytvarování a redefinici kontur obličeje vyvinula společnost SHISEIDO svou průkopnickou technologii LiftDynamic 4D, která nabízí čtyři způsoby, jak zvládnout ochabnutí pleti tak, aby podpořila její vnitřní antigravitační systém a přirozenou regeneraci během noci.Revoluční péče o pleť! Vyhlaďte své kontury, když spíte.Na základě oceněného objevu Shiseido tento noční koncentrát účinně bojuje proti ochabování pokožky tím, že vzdoruje účinkům gravitace, když spíte.Tento pleťový koncentrát řeší novou příčinu ochabování pleti, úpadek přirozeného antigravitačního systému pleti.KLÍČOVÉ INGREDIENCETato inovativní technologie obsahuje 2 účinné komplexy účinných látek:- Extrakt z lékořice pro podporu přirozeného antigravitačního systému pokožky zvaného „“Dynamic Belt““- NightG3N3, trio ingrediencí včetně ektoinu, extraktu z Burnetu a extraktu z řebříčku pomáhá obnovit a předcházet poškozením během noci
V ČEM JE JEDINEČNÝ?• Řeší nově identifikovanou příčinu ochabování pokožky: úbytek přirozeného „antigravitačního“ systému pokožky „Dynamic Belt“ díky technologii LiftDynamic 4D• Originální textura, která vytváří na povrchu pokožky závoj, který pomáhá aktivním ingrediencím proniknout do pokožky a uzamyká je uvnitř pokožky pro intenzivní působení během spánku
Sérum je určeno pro ženy nad 40 let, které chtějí zpět získat kontury obličeje.Pro všechny typy pleti“ „Extrakt z lékořice pro podporu přirozeného antigravitačního systému pokožky zvaného „“Dynamic Belt““NightG3N3, trio ingrediencí včetně ektoinu, extraktu z Burnetu a extraktu z řebříčku pomáhá obnovit a předcházet poškozením během nociJAK POUŽÍVATPoužívejte jako poslední krok večerní rutiny po nočním krému.
1. Po očištění pleti aplikujte Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Cream nebo Vital Perfection Overnight Firming Treatment.2. Ukončete svou rutinu JAKO POSLEDNÍ KROK s novým nočním koncentrátem Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance.3. Pro zvýšení efektivity pokračujte masáží „Večerní masáží na povadlé kontury“*:KROK 1 – Umístěte palce pod bradu a zatlačte směrem nahoru podél čelisti. Opakujte 6x.KROK 2 – Zatlačte prsty nahoru od čelisti až pod lícní kosti. Opakujte 6x.KROK 3 – Pomocí prostředních prstů stiskněte začátek obočí (3 sekundy) a uhlaďte podél kostí pod očima až ke spánkům.KROK 4 – Použijte čtyři prsty tahem od čelisti ke spánku. Opačnou rukou jemně protáhněte opačným směrem a držte 3 sekundy. Opakujte 3x na každou stranu.
*Klinický test na 33 ženách