www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Phyto-Rouge Shine hydratační lesklá rtěnka – 32 Sheer Ginger 3 g

Hodně žádaný produkt Sisley Phyto-Rouge Shine hydratační lesklá rtěnka - 32 Sheer Ginger 3 g od top výrobce Sisley jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní trvale výhodně! Nyní můžete mít za 1 360 Kč.
EAN: 3473311705143
Sisley Phyto-Rouge Shine hydratační lesklá rtěnka -
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 360

Phyto-Rouge Shine je rtěnka s leskem na rty nové generace: dokonalá kombinace lesku, pohodlí balzámu a dokonalé barvy rtěnky.Díky komplexu hydrobooster, který se skládá z kyseliny hyaluronové a mikrokuliček konjac glucomannan, jsou rty okamžitě hebké a vyhlazené. Při opakované aplikaci jsou rty vyživené, jemné a chráněné před vnějšími agresemi. Komfortní, klouzavá a návyková textura poskytuje absolutní pohodlí a ultra lesklý efekt. Ultra průhledné ingredience dodávají rtům intenzivní lesk a přirozený jas. Intenzita barvy se navyšuje dalšími vrstvami pro ideální pokrytí, které lze upravit podle přání. Dodává se v kolekci 12 zářivých a snadno se nosících odstínů, od nude béžové po odvážnou brusinku a ve dvou provedeních: lesklé a duhové. Balení připomínající šperk je zdobeno bílými a zlatými pruhy zebry, jak je vidět v kolekci Le Phyto-Rouge.Je k dispozici ve variantě, která lze znovu naplnit
Jak se plní?Náplň se zacvakne do základny uzávěru. Odstraňte horní část rtěnky tahem nahoru a zaklapněte novou náplň.JAK POUŽÍVATRtěnku lze aplikovat přímo na rty nebo za pomocí štětečku. Krytí můžeme přizpůsobit dle potřeby: jedna vrstva krásně zahalí rty do jemné lesklé barvy, zatímco několik vrstev zvyšuje intenzitu a lesk.