www.parfémyYodeyma.cz

Tom Tailor Signature For Her toaletní voda 30 ml

Tento diskontní výrobek Tom Tailor Signature For Her toaletní voda 30 ml od známého předního výrobce Tom Tailor dostanete v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 590 Kč.
EAN: 4051395171130
Tom Tailor Signature For Her toaletní

Květinově svěží vůně se otevírá tóny broskve, zázvoru a bergamotu, srdce dává prostor sladce květinovým akcentům v podobě neodolatelné směsice růže, frézie a mirabelky – Duši vůně v základu dotvářejí tóny švestky, cedru a pižma.
Kompozice plná radosti ze života a ženskosti, zářivá vůně nabitá energií umožní jejich nositelce působit sebejistě – není jen prostým doplňkem módního outfitu, ale perfektně vyzdvihne individualitu každého jedince. Díky tomu je perfektní volbou pro všechny ženy, které chtějí od života více. Flakon vůně je navržený v moderním a autentickém duchu a je zahalen do jemné pastelově růžové. Zaujme hravou elegancí, již umocňuje povrch s diamanty evokujícími hroty. Spojení kulatých a hranatých prvků vytváří dokonalou harmonii s optimistickou a sebevědomou vonnou kompozicí.