www.parfémyYodeyma.cz

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum NEON parfémová voda 75 ml

Výjimečný produkt Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum NEON parfémová voda 75 ml od výrobce s dlouholetou historií Yves Saint Laurent jde koupit ještě dnes za příznivou cenu! Aktuálně za 3 680 Kč.
EAN: 3614272824973
Produkt bez obrázku

Jako zářivý záblesk neonového světla… Díky vůni Black Opium Eau de Parfum NEON budete zářit jako blesk až do konce noci. Black Opium Eau de Parfum NEON je ztělesněním ženy, která zapomíná na pravidla. Je zábleskem ve tmě a propůjčuje noci elektrizující náboj.Poháněná silou dávky neonu, cítí rychlost blesku a září až do konce noci. Jediné, co chce, je vyniknout.
Jste připravena následovat její zář? „V této podobě Black Opia se objevuje fuchsiový paprsek, který protíná tajemnou noc. Vyniká jasem, barvou a návykovostí.“ Tým parfumérůIkonický černý třpytivý flakon má nyní prodloužený design. Vytváří dojem uvnitř ukrytého neonu, čímž činí vůni ještě více návykovou, než kdy jindy. Její ikonický kroužek uprostřed rozsvěcuje fuchsiový juice, jehož intenzita se doslova dere ven do všech stran. Když se „V této podobě Black Opia se objevuje fuchsiový paprsek, který protíná tajemnou noc. Vyniká jasem, barvou a návykovostí.“ Tým parfumérůcharakteristické nóty černé kávy snoubí s nečekaným a odvážným dračím ovocem, vznikne chvějivá a zářivá závislost, která trvá celou noc.