www.parfémyYodeyma.cz

Biotherm Homme Aquapower SPF14 Gel hydratační gel s UV faktorem 75 ml

Tento neodolatelný produkt Biotherm Homme Aquapower SPF14 Gel hydratační gel s UV faktorem 75 ml od výrobce s dobrým jménem Biotherm snadno získáte momentálně ve slevě! Právě lze objednat jen za 1 300 Kč.
EAN: 3614272975057
Biotherm Homme Aquapower SPF14 Gel  hydratační gel
Ověřit dostupnost
Značka: Biotherm
1 300

Hydratační a ochranný pleťový gel s SPF 14 pro muže Ultra hydratační gel z řady Aquapower stabilizuje a posiluje kožní bariéru již po prvním použití.
Využití poznatků MODRÉ VĚDY: Poháněno 7 500 litry* termální vody Life Plankton™**, nyní zesílené účinnými bioceramidy***, okamžitě hydratuje a posiluje bariéru pokožky.
Zůstáváme věrni závazkům značky Biotherm: 90 % přírodní a 66 % biologicky odbouratelné složení ohleduplnější k vodnímu prostředí v ekologicky navrženém obalu.
Textura: Ultra svěží a lehká gelová textura. Nelepí a nezanechává mastný pocit. Dodává pleti okamžitý chladivý pocit a rychle se vstřebává. Bez obsahu parabenů, silikonů, minerálních olejů a EDTA
Výsledky: Aquapower Gel pokožku hydratuje, stabilizuje, posiluje kožní bariéru a chrání ji proti nežádoucím vnějším vlivům. Navrací pleti svěžest a zanechává ji jemnou s pocitem komfortu.