www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Bleu de chanel Parfém twist and spray – PARFUM 3X20ML 3x 20 ml

Zajímavý produkt CHANEL Bleu de chanel Parfém twist and spray - PARFUM 3X20ML 3x 20 ml od známé kvalitní značky CHANEL snadno naleznete momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Aktuálně za super cenu 4 020 Kč.
EAN: 3145891071252
CHANEL Bleu de chanel Parfém twist and spray
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
4 020

Parfém BLEU DE CHANEL je dokonalá kompozice s čistým a hlubokým charakterem. Nese v sobě výrazný maskulinní rys, jenž naznačuje úspěch a sebevědomí.Parfém BLEU DE CHANEL ve spreji s otočným rozprašovačem a plnitelnou lahvičkou o objemu 20 ml je velmi praktický na cesty a můžete si ho s sebou vzít kamkoliv. Díky svému inovativnímu provedení v diskrétním minimalistickém stylu a tajemnému tmavému odstínu modré dokáže upoutat pozornost. Po snadném otočení zapůsobí aromatické a dřevité tóny parfému BLEU DE CHANEL a projeví se jeho intenzívní a impozantní charakter.
Použití
Bohatost parfému BLEU DE CHANEL nejvíce vynikne po aplikaci přímo na pleť tam, kde je nejteplejší (krk a zápěstí).Parfém BLEU DE CHANEL ve spreji s otočným rozprašovačem se vám snadno vejde do tašky, takže jeho vůni budete moci osvěžit kdykoli během dne. K dispozici je také sada 3 náhradních náplní.