www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL CHANEL LES BEIGES WATER-FRESH TINT TRAVEL SIZE WATER-FRESH TINT TRAVEL SIZE – MEDIUM PLUS 15ML 15 ml

Povedený produkt CHANEL CHANEL LES BEIGES WATER-FRESH TINT TRAVEL SIZE WATER-FRESH TINT TRAVEL SIZE - MEDIUM PLUS 15ML 15 ml od značky se skvělou pověstí CHANEL je k získání ještě dnes extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 1 320 Kč.
EAN: 3145891588477
CHANEL CHANEL LES BEIGES WATER-FRESH TINT TRAVEL SIZE WATER-FRESH TINT
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 320

LES BEIGES WATER-FRESH TINT se dodává v cestovní velikosti o objemu 15 ml, které můžete vzít kamkoli, po celé léto.
Hydratační a okamžitě osvěžující, toto ultralehké složení se skládá ze 75% z vody.Vyvinuto pomocí mikrofluidní technologie, mikrokapičkové pigmenty se na pokožce rozpouštějí a vytvářejí zářivý efekt holé pleti. Pleť vypadá zjemněná, hladká a rovnoměrná po celý den. Lehké krytí vytváří přirozený vzhled pleti, který odhaluje její přirozenou texturu.
Pleť zůstává se zářivým, zdravým leskem.
K dispozici v 8 odstínech.
PoužitíNaneste malé množství LES BEIGES WATER-FRESH TINT na hřbet ruky a za použití prstu promíchejte krouživými pohyby, čímž přeměníte jeho texturu. Aplikujte na obličej krouživými pohyby pro hladký a rovnoměrný výsledek.LES BEIGES WATER-FRESH TINT je všestranný produkt, který lze aplikovat na celý obličej nebo na jeho jednotlivá místa. Může být použit samostatně, nošen pod podkladovou bází nebo aplikován na podkladovou bázi.