www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL HYDRA BEAUTY CAMELLIA WATER CREAM ROZJASŇUJÍCÍ HYDRATAČNÍ FLUID – LAHVIČKA S PUMPIČKOU 30ML 30 ml

Nejprodávanější výrobek CHANEL HYDRA BEAUTY CAMELLIA WATER CREAM ROZJASŇUJÍCÍ HYDRATAČNÍ FLUID - LAHVIČKA S PUMPIČKOU 30ML 30 ml od kvalitní značky CHANEL najdete aktuálně na webu opravdu levně. Teď za akční cenu 1 650 Kč.
EAN: 3145891418101
CHANEL HYDRA BEAUTY CAMELLIA WATER CREAM ROZJASŇUJÍCÍ HYDRATAČNÍ FLUID
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 650

Krém na vodní bázi HYDRA BEAUTY Camellia Water Cream je jas odhalující, ultra hydratační tekutý krém obohacený o aktivní složky z bílé kamélie. Inspirované odrazem třpytu světla na vodní hladině, jeho složení pleť rozjasňuje a dodává jí přirozený lesk. Květinová voda z bílé kamélie dodává svěžest a jedinečný pocit lehkosti. Pleť je vyplněná, stejnoměrně tónovaná, krásně zářivá a připravená na aplikaci make-upu.
Tekutý, jas odhalující zvlhčující krém, který nemá obdoby. Jeho svěží a lehké složení, obohacené o květinovou vodu kamélie, pleť rozjasňuje a dodává jí přirozený lesk.
Použití
Aplikujte prchavou texturu vodního krému HYDRA BEAUTY Camellia Water Cream ráno. Vklepejte tekutinu na pět nebo šest bodů na obličeji a vyhlazujte od středu směrem ven.Pro zesílenou hydrataci: Aplikujte vodní krém z kamélie HYDRA BEAUTY Camellia Water Cream spolu s tekutou mikroesencí HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence a mikrosérem HYDRA BEAUTY Micro Sérum pro zesílení hydratace ve srovnání se samostatným použitím krému po 1 týdnu používání*.*Instrumentální vyhodnocení provedené na 20 ženách běloškách.Pro dokonalý a zářivý výsledek make-upu: Naneste vodní krém HYDRA BEAUTY Camellia Water Cream před nanesením makeupu.