www.parfémyYodeyma.cz

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect krém proti stárnutí – Pro dokonalou pleť 30 ml

Unikátní výrobek Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect krém proti stárnutí – Pro dokonalou pleť 30 ml od oblíbené značky Dior jednoduše získáte zde teď právě za akční cenu. Ve skvělé akci za 3 090 Kč.
EAN: 3348901489805
Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect krém proti
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
3 090

Capture Dreamskin Care & Perfect, pleťový krém proti stárnutí pro dokonalou pleť. Tento produkt péče o pleť z řady Dreamskin obnovuje přirozeně krásný vzhled pleti a současně působí proti viditelným známkám stárnutí a zaměřuje se na aspekty: výskyt jemných linek a vrásek, jemnost a pružnost pleti, rozšířené póry, zářivost a hebkost pleti, tmavé skvrny a začervenání.
Proč si vybrat pleťový krém proti stárnutí Dreamskin?
Hydratační aktivní složky složení krému Dreamskin Care & Perfect zamaskovávají pleťové nedostatky a současně při dlouhodobém používání o pleť pečují. Tento přípravek péče o pleť působí proti výskytu vrásek, tmavých skvrn a začervenání. Jeho zdokonalující účinek vyhlazuje texturu pleti. Póry jsou stažené. Pleť znovu získá svůj zářivý lesk.
Blahodárná textura krému poskytne vaší pleti sametově hebký, zářivý finiš. Pleť je krásnější, a to i bez líčení.
Jak používat pleťový krém Dreamskin Care & Perfect skin:Naneste tekuté složení krému Dreamskin Care & Perfect na konci vaší pravidelné péče o pleť, aby mohl působit společně s vaší podkladovou bází. Výsledky při používání tohoto pleťového krému jsou okamžité i dlouhotrvající, po 7 a 28 dnech, a viditelné i na holé pleti pouhým okem.
Pleťový krém Capture Dreamskin Care & Perfect je dostupný také jako náhradní náplň, a je tak součástí ekologického počínání domu Dior.
V závislosti na typu vaší pleti či potřebách hydratace:Nanášejte tento pleťový krém každý den místo vašeho hydratačního krému nebo po krému, který obvykle používáte, pro zvýšené pohodlí.