www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Hydramatt Foundation make-up pro smíšenou pleť – 016N Very Dark 30 ml

Tento zlevněný výrobek GOSH COPENHAGEN Hydramatt Foundation make-up pro smíšenou pleť - 016N Very Dark 30 ml s osvědčenou značkou GOSH COPENHAGEN jde získat ještě dnes za skvělou cenu. Nabídky již od 499 Kč.
EAN: 5711914183134
GOSH COPENHAGEN Hydramatt Foundation make-up pro smíšenou pleť

Pro pleť, která vypadá přesně jako vaše pleť. Odborníci se shodují, že smíšená pleť je jeden z nejvíce běžných typů. Pro pleť, která je lehce mastná v oblasti T-zóny, a naopak sušší na tvářích, je často obtížné zvolit vhodný make-up, po kterém by se pleť rychle nemastila, ale zároveň zůstala po celý den vláčná a bez suchých míst.
A právě pro tyto potřeby přichází dánská značka GOSH COPENHAGEN s make-upem Hydramatt Foundation, který byl speciálně vyvinutý pro potřeby smíšené pleti. Navíc posouvá hranice v oblasti odstínů, a poprvé nabízím svým klientkám několik odstínů ve třech barevných podtónech – žlutém, červeném a neutrálním.

Benefity
vhodný pro mastnou i smíšenou pleť
lehké složení, díky kterému lze snadno vrstvit pro dosažení požadovaného krytí
hydratuje pleť a zároveň zmatňuje mastné partie
obsahuje SPF 15
rozostřuje nedokonalosti pro bezchybný vzhled
veganské složení
bez parfemace
s prestižní známkou Allergy Certified
vyroben v Dánsku

Jak používat?
Make-up naneste na vyčištěnou a hydratovanou pleť pomocí konečků prstů, make-up houbičky či štětce na make-up. Začněte nejprve s tenkou vrstvou a postupně můžete přidávat pro dosažení požadovaného krytí. Pro ještě lepší výsledný vzhled a delší výdrž použijte pod make-up podkladovou bázi, a to například ve variantě Hydramatt se stejnými účinky pro hydrataci a zmatnění v jednom kroku, nebo třeba ve variantě Anti-redness se zeleným pigmentem pro krytí nedokonalostí a začervenání.