www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Primer Plus+ Anti-Wrinkle tónující podkladová báze – Chameleon 30 ml

Tento výjimečný výrobek GOSH COPENHAGEN Primer Plus+ Anti-Wrinkle tónující podkladová báze - Chameleon 30 ml od společnosti s výborným jménem GOSH COPENHAGEN jednoduše můžete získat zde nyní za outletovou cenu. Cenově vychází na 499 Kč.
EAN: 5711914164416
GOSH COPENHAGEN Primer Plus+  Anti-Wrinkle tónující

PRIMER PLUS+ CHAMELEON ANTI-WRINKLE
VYLEPŠENÝ CHAMELEON
Jedinečná podkladová báze s hybridní barvou, která se přizpůsobí téměř každému typu pleti, je nyní i ve verzi s inovovaným protivráskovým složením. Zajistí její vyhlazení, vypnutí, a především účinnou prevenci jemných linek a vrásek při pravidelné aplikaci. Multifunkční podkladová báze zdokonaluje a zvláčňuje pokožku a předchází známkách stárnutí pleti.MATRIXYL®3000 – podporuje vyhlazení vrásek, zlepšuje tón a pružnost pleti. Již za pouhý měsíc užívání je prokázáno výrazné zlepšení vrásek (tloušťka -5,5 %, hustota + 7,8 %), po dvou měsících potvrzeno.MULTI-MOIST – okamžitě i dlouhodobě zvyšuje vlhkost v pleti a aktivuje produkci vitamínu D, který je nezbytně důležitý.
BENEFITYo nové protivráskové složenío přizpůsobivý barevný tón pro každý typ pletio vyhlazuje, hydratuje, omlazuje a chránío obal ze 40 % vyroben z OWP (oceánský recyklovaný plast)o ideální pro ženy 25 +o známka AllergyCertifiedo bez parfemaceo vegan