www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Instant Perfect báze pod make-up 20 ml

Levný výrobek Sisley Instant Perfect báze pod make-up 20 ml od spolehlivého výrobce Sisley snadno můžete získat u nás nyní za výhodné peníze! Nyní za akční cenu 1 472 Kč.
EAN: 3473311845009
Sisley Instant Perfect báze pod
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 472 1 840 Kč Sleva -20%

Instant Perfect je korekční a posilující produkt při vytváření rychlého podkladu pro make-up. S okamžitým účinkem vyplňuje a zastírá vrásky a jemné linky pomocí efektu odráženého světla. Redukuje lesk, stahuje póry, zakrývá tmavé části. Jeho složení je kombinací aktivních ingrediencí zacílených na dlouhotrvající vyplnění a zjemnění vrásek (výtažek ze sójových peptidů). Instant Perfect je také sotva postřehnutelný korekční základ make-upu, který zlepšuje texturu pleti. Dodává komfort a hydrataci (glycerol). Jeho gelová emulzní textura se sametových nádechem zlepšuje trvanlivost make-upu.
Aplikujte lehkými doteky konečky prstů na místo T-zóny, vrásky, jemné linky a tmavé skvrny, a to po aplikaci denního krému a před nanesením make-upu. Tím dosáhnete toho, že bude lépe držet. Instant Perfect můžete také použít pro rychlou a jednoduchou úpravu během dne na těch místech, která jsou lesklá nebo potřebují oživit.
Produkt pro úpravu a zlepšení pleti, který poskytuje okamžité oživení krásy.