www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Ombres G paleta očních stínů – 458 Aura Glow

Akční produkt Guerlain Ombres G paleta očních stínů - 458 Aura Glow od dodavatele se skvělou pověstí Guerlain pohodlně nakoupíte právě teď u nás levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 624 Kč.
EAN: 3346470441231
Guerlain Ombres G  paleta očních stínů
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 624 2 030 Kč Sleva -20%

„Pro letošní letní kolekci vytvořila Violette, kreativní ředitelka make-up Guerlain, multichromatickou harmonii barev s duhovými odstíny v limitované edici: 458 Aura Glow.
Inspirovala se barvami lomu světla a vytvořila paletu prostoupenou perleťovými odstíny s mnohonásobnými odlesky. Čtyři rozjasňující a metalické odstíny pro rozzářené oči.
„“Každý odstín v této paletce byl navržen tak, aby evokoval různé aspekty aury, jemného vzduchu, který každého obklopuje. Kombinací těchto různých povrchových úprav a odstínů v paletce 458 Aura Glow jsem se snažila vytvořit vizuální harmonii, která vyzývá každého, aby vyzařoval svou vlastní aurou a rozzářil se prostřednictvím umění líčení!““ Violette, kreativní ředitelka make-up GuerlainJAK POUŽÍVATObnovte svůj Aura Glow look:
1. Sjednoťte pleť s make-upem Parure Gold Skin Matte.2. Rozjasněte pleť pomocí pudrových perel Météorites.3. Oči definujte tužkou na oči 04 Plum Peony, očními stíny Ombres G 458 Aura Glow a řasenkou Noir G 01 Black.4. Připravte rty pomocí KissKiss Bee Glow 458 Pop Rose Glow.5. Vyplňte rty olejovým leskem KissKiss Bee Glow Oil 458 Pop Rose Glow.