www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris Nourishing Cream výživný tělový krém pro suchou pokožku 200 ml

Kvalitní a oblíbený produkt Matis Paris Nourishing Cream výživný tělový krém pro suchou pokožku 200 ml od přední společnosti Matis Paris můžete koupit právě teď za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 120 Kč.
EAN: 3579209007754
Matis Paris Nourishing Cream výživný tělový krém
Ověřit dostupnost
Značka: Matis Paris
1 120

Nourishing Cream je tělový krém s mimořádně příjemnou, ochrannou texturou pro intenzivní výživu suché a dehydrované pokožky.Díky sametově hebkému složení se rychle vstřebává, aniž by zanechával mastné stopy, a poskytuje dlouhodobý pocit komfortu a pohodlí. Pokožka je perfektně jemná, vyživená a připravená čelit nepřízním spojeným s chladnějším počasím.
Účinné látky:
Bambucké máslo – je proslulé už po staletí svou schopností zjemnit a vyživit i tu nejsušší pokožku. Plody máslovníku afrického obsahují jádra, z nichž se máslo získává. Napomáhá k regeneraci a celkovému ozdravení kůže a zároveň posiluje její funkci coby přirozené bariéry.
Světlicový olej – získává ze světlice barvířské a díky koncentrovanému vitamínu K je proslulý jako účinná a ochranná látka šetrná i k nejcitlivější pokožce. Díky svým regeneračním schopnostem navrací pleti pružnost a uchovává mladistvý vzhled.
Kyselina hyaluronová – Středně dlouhé řetězce kyseliny hyaluronové napomáhají proti dehydrataci a vytvářejí ochranný film. Zároveň jde o aktivní ingredienci známou svou schopností vyplňovat nerovnoměrnosti pleti a tím ji chránit proti známkám stárnutí.
Použití:
Nanášejte denně na celé tělo pomocí kruhových masážních tahů, zvláštní pozornost věnujte suchým a namáhaným partiím (lokty, kolena, paty)