www.parfémyYodeyma.cz

Matis Paris The Scrub exfoliační peeling s kaviárem a mikročásticemi sopečné lávy 50 ml

Nový produkt Matis Paris The Scrub exfoliační peeling s kaviárem a mikročásticemi sopečné lávy 50 ml od kvalitní značky Matis Paris snadno můžete získat tady se slevou. Nyní zakoupíte za 2 240 Kč.
EAN: 3579209000410
Matis Paris The Scrub  exfoliační peeling s kaviárem
Ověřit dostupnost
Značka: Matis Paris
2 240

THE SCRUB je jemný a zároveň mimořádně účinný peeling, který potěší vaše smysly. Exfoliační peeling s luxusní, černě zbarvenou texturou stimuluje buněčnou regeneraci a navrací pleti její přirozenou krásu a zdraví. Pokožka je sametově hebká a doslova září mladistvým jasem.
Účinné látky:- Francouzský kaviár – bohatý na vyživující, hydratující a remineralizující složky díky vysoké koncentraci proteinů a aminokyselin. Pomocí nich dokáže chránit pokožku proti předčasné degeneraci tím, že zachovává její pružnost a ohebnost. Rovněž napomáhá v boji proti volným radikálům a chrání buněčnou strukturu před oxidací a tak i proti předčasnému stárnutí.- Sopečná láva – je bohatá na minerály. S její pomocí dochází k šetrnému odstranění odumřelých buněk z povrchu pleti a podpoře regenerace, aniž by docházelo k jejímu nadměrnému podráždění. Výsledkem je hedvábně jemná pleť zářící svěžestí.
Jak používat: Naneste 1x – 2x týdně krouživými pohyby prstů na očištěnou a suchou pleť celého obličeje, krku a dekoltu. Zbytky posléze odstraňte pomocí vlažné vody. Poté aplikujte THE SERUM a THE CREAM.