www.parfémyYodeyma.cz

Perspirex Perspirex Lotion antiperspirant lotion na ruce a nohy 100 ml

Zcela unikátní výrobek Perspirex Perspirex Lotion antiperspirant lotion na ruce a nohy 100 ml od známého výrobce Perspirex snadno seženete právě dnes opravdu výhodně! Akční cena od 600 Kč.
EAN: 5701943016107
Perspirex Perspirex Lotion antiperspirant lotion na ruce
Ověřit dostupnost
Značka: Perspirex
600

Vysoce spolehlivá ochrana proti nadměrnému pocení a zápachu. Jedna aplikace postačuje po 3-5 dní bez pocení. Aplikace jedenkrát denně.Perspirex je řada vysoce účinných antiperspirantů, které regulují pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech. Všechny produkty jsou unisex.
 
Použití:1) Aplikujte na suchou, neporušenou pokožku.2) Aplikujte večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Z počátku používejte Perspirex každý večer, dokud nedocílíte požadovaného efektu (obvykle během jednoho týdne). V případě, že máte citlivou pokožku, aplikujte ob den po dobu dvou týdnů. Pokud se objeví podráždění, prodlužte čas mezi jednotlivými aplikacemi.3) Aplikujte malé množství – cca dva tahy nahoru a dva dolů, aby se tenký film rovnoměrně rozetřel ve středu podpaží.4) Nechte Perspirex kompletně zaschnout.5) Ráno smyjte vodou a mýdlem. Neaplikujte znovu, neboť účinek přetrvá i po sprše. Lze poté použít i běžný deodorant či parfém, nemají na účinek vliv.6) Ve druhé fázi opakujte proceduru 2-3x týdně, nebo dle potřeby.
Stáhněte si Perspirex brožurku